GÜÇLÜER OTOMOTİV

İkinci el çekici kamyon, damperli kamyon, kasalı kamyon , tır  , kamyonet , yüksek model otomobil ve dorseleriniz alınır,  satılır ve pazarlanır.

Daha fazla bilgi almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. 

HAKKIMIZDA

30 yıllık makine ve otomotiv hizmetlerinde profesyonel olarak kuruluşlara hizmet vererek, oluşan bilgi ve birikimlerimizle genç ve işinin ehli kadrolarla yola çıkıyoruz,

Müşteri Odaklılık; “Kazan-Kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.

Öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak.

Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak, Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.

Takım Ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.

Çevreye Ve Topluma Saygı; Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak.

Güvenilirlik; Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak.

İşbirliklerini Geliştirme; Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile “Kazan-Kazan” felsefesine uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak.

Sorumluluk Alma; Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.

ORTAK DEĞERLERİMİZ

7 etik prensibi ile destekleniyor.

Aynı zamanda etik kurallarımıza temel teşkil eden kurumsal etik prensiplerimiz ise şunlar:

. Dürüstlük
. Gizlilik
. Yetkinlik
. Topluma karşı sorumluluk
. Yasalara saygı,
. Kurum itibarını koruma
. Nezaket kurallarına uygun
. Adil davranış

Ortak değerler ekseninde örnek olma

MİSYONUMUZ

Üst seviyede bütünleşmiş l hizmet ve çözümleri , teknolojinin doğru biçimde kullanımı ile; beklentilerin üstünde, çevreye duyarlı , tutarlı ve tutkulu bir şekilde müşterilerine sunmak; bunu gerçekleştirirken tüm paydaşları ile iyi ilişkiler kurarak kararlı hizmet bakış açısını korumak.